Get Adobe Flash player

STUDIUM PSYCHOLOGII SZKOLENIA

 

Temat : Wewnętrzne Dziecko

Czas trwania :

Koszt: 1500 zł (dla studentów informacja w panelu studenta) Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie (3 posiłki dziennie), szkolenie

 


Wewnętrzne Dziecko to część naszej osobowości, dzięki której możemy mieć łatwiejszy dostęp do podświadomości. To część nas, która mieszka w każdym człowieku. Jeśli jesteśmy gotowi, by nawiązać z nim kontakt, słuchać je i szanować to ono pomaga nam połączyć się z całą naszą wewnętrzną mądrością, przejawić naszą kreatywność i pomóc poszukiwać twórczych rozwiązań w trudnych sytuacjach życiowych.

 

To ono pamięta po co przyszliśmy na świat, jakie mamy talenty, zdolności, co chcemy realizować w życiu. Jest więc źródłem radości, kreatywności. Właśnie ta część nas ma dostęp do naszych emocji. To właśnie Wewnętrzne Dziecko umożliwia nam osiągnięcie bliskości w stosunkach partnerskich. Uzdrowienie relacji z Wewnętrznym Dzieckiem jest sposobem niezbędnym do budowania szczęśliwych związków z ludźmi czy realizowania siebie i zaspakajania swoich potrzeb na różnych poziomach życia.

REKRUTACJA 2023

 

Miesięczne opłaty za naukę należy wnosić z góry. Za datę wpłaty uznawana jest data wpływu środków na rachunek. Prosimy o odpowiednio wczesne regulowanie wpłat.


 


 

Wszystkie osoby które złożą komplet dokumentów, otrzymają listowne powiadomienie o terminie inauguracji.


Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc pod numerami:

 

tel.  58 520 - 44 - 20

tel. 603 - 183 - 721

tel.504 -595 -656

 

 

e-mail: jax22@tlen.pl

studium-psychologii@tlen.pl

 

Sekretariat czynny:

Pon - Piąt.

12.00 -17.00PANEL STUDENTA