Get Adobe Flash player

W świadomości społecznej funkcjonuje przekonanie, że ludzie , którzy chcą studiować psychologię pragną załatwić swoje problemy i pomóc sobie.

Jak w każdym powiedzeniu tak i w tym jest element prawdy. Mamy nadzieję ,że psychologia jaką proponujemy jest możliwością lepszego poznania siebie, swoich możliwości i ograniczeń ,potrzeb i deficytów. Jest też możliwością uporządkowania swojego wnętrza ,osiągnięcia harmonii ze sobą i Ze światem.

Wierzymy ,że jest również próbą zrozumienia zachowań innych ludzi ,powodów ich cierpień i niezadowolenia z życia. Poza przygotowaniem zawodowym absolwenci uzyskują to ,co najcenniejsze: wewnętrzne uporządkowanie ,lepszy kontakt ze sobą i otaczającym go światem . Naszą misją jest kształcenie profesjonalistów o uniwersalnym ,szerokim spojrzeniu na otaczającą rzeczywistość.

Chcemy nauczyć was w sposób praktyczny ,jak korzystać z zasobów wiedzy psychologicznej, tak aby była to pomoc profesjonalna. Sądzimy, że połączenie tej wiedzy z elementami wiedzy psychotronicznej - najstarszej formy psychologii -może przynieść wiele wymiernych korzyści dla absolwentów naszej szkoły zwłaszcza w pracy z ich przyszłymi klientami.

REKRUTACJA 2023

 

Miesięczne opłaty za naukę należy wnosić z góry. Za datę wpłaty uznawana jest data wpływu środków na rachunek. Prosimy o odpowiednio wczesne regulowanie wpłat.


 


 

Wszystkie osoby które złożą komplet dokumentów, otrzymają listowne powiadomienie o terminie inauguracji.


Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc pod numerami:

 

tel.  58 520 - 44 - 20

tel. 603 - 183 - 721

tel.504 -595 -656

 

 

e-mail: jax22@tlen.pl

studium-psychologii@tlen.pl

 

Sekretariat czynny:

Pon - Piąt.

12.00 -17.00PANEL STUDENTA