UWAGA !!!

Ze względu na decyzję Ministerstwa Edukacji Narodowej,

zajęcia we wszystkich naszych placówkach na terenie kraju  zostają wstrzymane do odwołania. Jeśli nastąpi zmiana zostaną Państwo poinformowani.

Przedstawiamy oficjalne pismo w tej sprawie.

Szanowni Państwo, Dyrektorzy gdańskich szkół i placówek oświatowych,

w ślad za informacją przekazaną podczas konferencji przez Ministra Edukacji Narodowej na temat czasowego zawieszenia zajęć, przesyłam w załączeniu komunikat umieszczony na stronie www.men.gov.pl z prośbą o przygotowanie informacji dla nauczycieli i rodziców i przekazanie całej społeczności szkolnej wszelkimi dostępnymi kanałami.

Niestety nie jest dostępne jeszcze rozporządzenie MEN sankcjonujące zawieszenie zajęć w placówkach. Gdy tylko zostanie opublikowane przekażę je Państwu z dalszymi wytycznymi. Na ten moment wiemy, że od jutra przedszkola i szkoły podstawowe przez kolejne dwa dni zapewniają zajęcia opiekuńcze (szkoły średnie już od 12 marca zawieszają wszystkie zajęcia), natomiast od poniedziałku większość placówek za wyjątkiem wskazanych w komunikacie MEN zawiesza wszystkie rodzaje zajęć, w tym opiekuńczych.

Wszystkich Państwa proszę o zadbanie o sprawny przepływ bieżących informacji do całej społeczności szkolnej . Zadbajmy również o odwołanie wszelkich zajęć w wskazanych terminach, które były planowane na terenie administrowanych przez Państwa obiektów, w tym zaplanowanych najmów, spotkań z rodzicami itp.

Na ten moment z zapowiedzi MEN wynika, że nie jest planowana zmiana kalendarza roku szkolnego, a tym samym trwającego procesu rekrutacji i terminów egzaminów. Ze względu na dynamikę całej sytuacji będziemy Państwa na bieżąco informować o kolejnych działaniach.

Grzegorz Kryger

Z-Ca Dyrektora Wydziału
Wydział Rozwoju Społecznego

Na nowy semestr  2020

REKRUTACJA TRWA

Rekrutacja na nowy semestr trwa.

NABÓR 2019/2020

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA NOWY SEMESTR JUŻ DZIŚ

NABÓR NA NOWY SEMESTR !

Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc
lub za pomocą formularza ON-LINE (patrz poniżej)

tel. 58 341-43-48
tel. 58 520-44-20

Formularze do pobrania:

Witamy w Studium Psychologii.

Już dziś możesz zdobyć INDEKS Studium Psychologii, wystarczy jeden mały krok aby stać się studentem studium psychologii.

Bałtycki Instytut Psychologii w ramach którego funkcjonuje Studium Psychologii to przodująca placówka oświatowa na pomorzu. Nastawieni jesteśmy na praktyczne zastosowanie wiedzy dlatego ogromny nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne z zakresu całej psychologii.

Wiedzę w naszej placówce staramy się przekazywać w sposób bezstresowy. Każdego studenta traktujemy w sposób indywidualny, zależy nam na tym aby wiedza którą przekazujemy , przyjmowana była przez studenta z pasją. Chcemy aby stereotyp wyniesiony ze szkół średnich, gdzie uczeń ma bać się nauki, odszedł w zapomnienie.

Wieloletnia współpraca z zagranicznymi placówkami daje nam impuls do ciągłego rozwijania oferty programowej i równania do najlepszych. Nauka w naszej szkole to niezapomniane chwile, przyjaźnie na całe życie a przede wszystkim wiedza której efekty zauważysz we własnym życiu.

Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?

> Kształcimy specjalistów nastawionych na pracę z klientem.

> Uczymy pomagania  sobie i innym.

> Zwiększamy świadomość własnych potencjałów i deficytów.

> Przekazujemy wiedzę praktyczną.
> Zatrudniamy wyłącznie profesjonalną kadrę.
> Kładziemy duży nacisk na wszystkich kierunkach na takie
przedmioty jak:psychologia , psychoterapia indywidualna i grupowa, kontakt terapeutyczny, praca z klientem.

> Słuchacz otrzymuje zaświadczenia do instytucji państwowych,
które umożliwiają refundacje kosztów kształcenia.

> Dostęp do elektronicznych materiałów dydaktycznych.

Każdy słuchacz przechodzi szereg treningów terapeutycznych i psychoterapeutycznych. Dzięki takiej formie nauki może w świadomy sposób pomagać innym. Połączenie praktycznych umiejętności z teorią oraz niekonwencjonalnymi metodami pozwala lepiej zrozumieć człowieka, a tym samym nieść mu oczekiwaną pomoc.

REKRUTACJA 2019

Wszystkie osoby które złożą komplet dokumentów, otrzymają listowne powiadomienie o terminie inauguracji.

Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc pod numerami:

tel. 58 341- 43 - 48

tel. 603 - 183 - 721